w

Mężczyzna w piżamie usiadł przy młodej dziewczynie w autobusie i zaczął się masturbować (www.infokatowice.pl)

Mężczyzna, siedząc w jednym z autobusów w Katowicach, został przyłapany na masturbowaniu się obok młodej dziewczyny. Wcześniej widziano go też przy dworcu, gdzie zaczepiał kobiety. Nowe informacje wskazują, że 31-latek regularnie obiera za cel mieszkanki Katowic.

Kilka dni temu pani Karina opowiedziała o incydencie, podczas którego odurzony mężczyzna w piżamie napastował ją w centrum Katowic. Pomimo prób ucieczki uporczywie ją śledził i kierował groźby pod jej adresem.

Pani Karina zdołała dotrzeć do pracy, gdzie ochroniarze zatrzymali napastnika. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień, a później do szpitala, po czym sprawą zajęli się kryminalni. Wkrótce zaczęły się zgłaszać inne kobiety, które miały podobne doświadczenia.

Jedną z nich była 23-letnia Natalia, która spotkała mężczyznę 2 marca w autobusie z Chorzowa do Katowic. Podejrzany, który był ubrany w szpitalną piżamę, zaczął się obnażać w jej obecności i masturbować, co ją całkowicie sparaliżowało.

Natalia zgłosiła incydent na numer alarmowy i czekała 40 minut na przyjazd, ale policja nigdy się nie pojawiła. 23-latka uważa, że nie potraktowano poważnie jej zgłoszenia.

Ostatecznie zgłosiła sprawę na komisariat, gdzie zauważyła, że to ten sam mężczyzna, którego wizerunek opublikowała w sieci pani Karina.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Intymny raj dla turystów – przytulna chatka zawieszona nad strumieniem w głębi lasu Beskidu Niskiego (zakopane.naszemiasto.pl)

Kukła na budynku wzbudza panikę w Krakowie. Liczni mieszkańcy zgłaszają próbę samobójstwa (cowkrakowie.pl)