w

Intymny raj dla turystów – przytulna chatka zawieszona nad strumieniem w głębi lasu Beskidu Niskiego (zakopane.naszemiasto.pl)

Dariusz Pyrz z Małastowa w Małopolsce postanowił zrealizować swoje marzenie o budowie chatki w lesie. Ostatecznie domek powstał w Beskidzie Niskim, gdzie został zawieszony nad strumieniem. W niedługim czasie chatka stała się celem podróży dla turystów z różnych zakątków Polski.

Chatka Mrija to projekt, który został zrealizowany dzięki wielkiej determinacji pana Dariusza. Warto zaznaczyć, że pomysł na ten nietuzinkowy domek przyszedł do twórcy we śnie. W efekcie chatka przybrała nazwę „Mrija”, co w języku ukraińskim oznacza „marzenie”.

Budowę i projekt powierzono lokalnym rzemieślnikom, którzy zbudowali domek o powierzchni 30 mkw. Pomimo niewielkich rozmiarów, chatka oferuje wszystko, czego potrzebują pary szukające ucieczki od miejskiego zgiełku.

Mriję odwiedziło już kilkudziesięciu gości, którzy są zachwyceni tym nietypowym doświadczeniem. Domek oferuje intymność, relaksujący widok na las, taras, huśtawkę oraz jacuzzi nad strumieniem.

Wartość miejsca doceniana jest przez gości podróżujących nawet na odległość 600 kilometrów. Dwudniowy pobyt w Mriji, z wizytą na szczytach gór i relaksem w jacuzzi, pozwala im na regenerację po tygodniu pracy.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Aresztowano 16-latka z Malborka. Nastolatek podejrzany jest o serię kradzieży i włamań (dziennikbaltycki.pl)

Mężczyzna w piżamie usiadł przy młodej dziewczynie w autobusie i zaczął się masturbować (www.infokatowice.pl)