w

Kukła na budynku wzbudza panikę w Krakowie. Liczni mieszkańcy zgłaszają próbę samobójstwa (cowkrakowie.pl)

Dyżurni numeru alarmowego otrzymują liczne telefony od mieszkańców Krakowa, którzy twierdzą, że mężczyzna próbuje się targnąć na swoje życie przy ul. Kopernika 15. Sytuacja jest dość nietypowa, bo tak naprawdę chodzi o zwykłą kukłę.

Zaniepokojeni mieszkańcy Krakowa umieścili wpis na mediach społecznościowych, alarmując, że na gzymsie budynku przy ul. Kopernika 15 stoi kukła przypominająca człowieka, który ma zamiar dokonać próby samobójczej.

Ze względu na tę nietypową sytuację wielu osobom wydaje się, że to prawdziwy człowiek, w związku z czym kierują zgłoszenia na numer alarmowy 112. Należy zaznaczyć, że kukła do złudzenia przypomina mężczyznę w kapturze.

Kukła, która wygląda jak osoba próbująca targnąć się na życie, została umieszczona na ścianie w ramach nowego festiwalu w Krakowie. Obecność tego manekina wywołuje poważne zaniepokojenie wśród wielu mieszkańców.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Mężczyzna w piżamie usiadł przy młodej dziewczynie w autobusie i zaczął się masturbować (www.infokatowice.pl)

Wyniki najnowszego sondażu o wpuszczaniu migrantów z Białorusi do Polski (wydarzenia.interia.pl)