w

Mężczyzna poszukiwany – w tle historia drogiego telefonu (katowice.naszemiasto.pl)

W stolicy województwa śląskiego prowadzone są poszukiwania mężczyzny, które nie mają nic wspólnego z romantyczną wiosenną aurą. Komenda Miejska Policji w Katowicach, wydział kryminalny z I komisariatu policji prowadzą czynność w sprawie przywłaszczenia smartfona marki Samsung. 

Początek marca i sobotnie zakupy nie zaczęły się zbyt przyjemnie dla jednego z mieszkańców aglomeracji śląskiej. W trakcie weekendowych sprawunków doszło do nieciekawego zdarzenia, które zmusiło do interwencji śląskich kryminalnych.

 Monitoring zarejestrował całą sytuację

Dnia 4 marca, na ulicy Strzeleckiej 17a, w Katowicach, w sklepie spożywczym doszło do przywłaszczenia. Sklepowe kamery zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który przywłaszczył sobie telefon o wartości 1,8 tys. Złotych. Osobnik wykorzystał chwilę nieuwagi i roztargnienia, po czym oddalił się w nieznanym kierunku. Wszystkie osoby mogące pomóc w rozpoznaniu, świadkowie zdarzenia oraz osoby, które mogą rozpoznać podejrzanego, proszone są o kontakt. Także osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, które mogłyby przyczynić się do ustalenia tożsamości, powinny skontaktować się z najbliższym posterunkiem lub bezpośrednio z prowadzącymi sprawę. Ułatwi to rozwiązanie sprawy i pomoże uczynić naszą aglomerację bezpieczniejszym miejscem.

Jeżeli ktoś rozpoznaje osobę ze zdjęcia, to proszony jest o pomoc funkcjonariuszom Policji i skontaktowanie się ze stróżami prawa z I komisariatu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerami telefonów: 47 85 135 00, 47 85 135 30 lub na adres poczty elektronicznej: [email protected].

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Wszedł na Kasprowy 270 razy w ciągu roku (zakopane.naszemiasto.pl)

Radykalna wycinka drzew pod Krakowem (gazetakrakowska.pl)