w

Matka utknęła w blokadzie rolniczej, wioząc córkę na badania. Dziewczynka zaczęła się dławić (gazetawroclawska.pl)

W dniu 20 marca kobieta, która wiozła swoją niepełnosprawną córkę na badania, jadąc drodgą ekspresową nr 8 z Wrocławia, natrafiła na protesty rolników. Okazało się, że na drodze znajduje się blokada, z powodu której kobieta utknęła w korku. Sytuacja stała się krytyczna, gdy córka zaczęła mieć problemy z oddychaniem.

W środe kobieta podróżująca z niepełnosprawną córką na konsultację neurologiczną do do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi natrafiła na blokadę drogową ustawioną przez protestujących roników. Zaparkowane ciągniki uniemożliwiły dalszą jazdę, co zmusiło kobietę do wezwania pomocy.

W związku z incydentem córka Zosia zaczęła dławić się własną śliną. Ze względu na głębokie upośledzenie dziewczynki, potrzebowała ona natychmiastowej interwencji medycznej. Z pomocą przyszła policja.

Funkcjonariusze z Sycowa szybko odpowiedzieli na wezwanie pomocy i skutecznie opanowali sytuację. Zosia została szybko i bezpiecznie przewieziona na badania.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

PSE planują modernizację sieci przesyłowych w Polsce. Całkowity koszt inwestycji to 64 mld zł (www.polon.pl)

Grupa nastolatków dotkliwie pobiła młodego mężczyznę w centrum Poznania (gloswielkopolski.pl)