w

Grupa nastolatków dotkliwie pobiła młodego mężczyznę w centrum Poznania (gloswielkopolski.pl)

Na Skwerze Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata w Poznaniu miało miejsce brutalne pobicie. Policja potwierdziła, że grupa nastolatków dokonała agresywnego ataku na mężczyznę.

Jak relacjonuje rzecznik policji, incydent miał miejsce wieczorem na Skwerze Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata w Poznaniu, gdzie grupa osób zaatakowała siedzącego mężczyznę. Napastnicy nie przestawali go kopać, nawet gdy poszkodowany leżał już na ziemi.

Świadek poinformował, że zauważył grupę nastolatków oddalającą się z miejsca zdarzenia. Jeden z nich krzyczał, że chciał go pobić, dlatego go pobił. Poszkodowany otrzymał pomoc od ratownika medycznego, który przebywał w pobliżu. Medyk zajął się pacjentem do czasu przyjazdu karetki.

Incydenty tego typu nie są odosobnionym przypadkiem w tym rejonie Poznania. Według lokalnych mieszkańców okolica nie jest zbyt bezpieczna. Jak twierdzą, często można natrafić na pijanych nastolatków, którzy przejawiają agresywne zachowanie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Matka utknęła w blokadzie rolniczej, wioząc córkę na badania. Dziewczynka zaczęła się dławić (gazetawroclawska.pl)

Jechał po narkotykach i był poszukiwany listem gończym. Wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej (gs24.pl)