w

Mateusz Morawiecki w Wadowicach: Środowiska wspierające PO szykują drugi zamach na papieża Jana Pawła II (i.pl)

W Wadowicach premier Mateusz Morawiecki wyraził obawę, że może szykować się drugi zamach na papieża Jana Pawła II. Szef rządu ostrzegał przed działaniami środowisk bliskich Platformie Obywatelskiej, które mają zamiar zaszkodzić papieżowi. Z tego względu zachęcał Polaków do obrony jego reputacji.

Premier Morawiecki przemawiał na placu Jana Pawła II w Wadowicach, podkreślając znaczenie dziedzictwa papieża Polaka dla Zjednoczonej Prawicy. Jan Paweł II wpłynął na losy świata, przyczyniając się do powstania Solidarności i zapewnienia wolności Polakom. Co więcej, miał również ogromne znaczenie nie tylko dla historii Polski, ale i całego świata.

W swoim przemówieniu premier Morawiecki przypomniał, że Jan Paweł II w szczególności troszczył się o polską rodzinę i zachowywanie tożsamości narodowej. I właśnie dlatego jego poglądy stanowią ważny fundament dla budowania lepszej przyszłości Polski.

Ponadto, premier przestrzegał przed planami, jakie mają środowiska związane z Platformą Obywatelską. Elementy te chcą uszkodzić reputację Jana Pawła II, a przy okazji zniszczyć jego dziedzictwo. Jakby tego było mało, grupy te chcą obalić pomniki Karola Wojtyły, a także usunąć jego nazwisko z instytucji i zmieszać z błotem jego dobre imię.

Mateusz Morawiecki wspomniał o filmach i materiałach szkalujących Jana Pawła II, które zostały przygotowane przez filmowców i reporterów z kręgu Platformy Obywatelskiej. Dodał, że materiały te mogą być ujawnione po wyborach. W związku z tym wezwał wszystkich Polaków do wsparcia i obrony reputacji papieża.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

44 komentarze

  1. Słuchałem wczoraj celowo wiadomości w TVP.To jest niepojęte jakie ta tuba propagandowa puszczą materiały.Szczujnia to jest mało powiedziane..I te wypowiedzi Moteusza, wszystko co się dzieje na świecie i w PL to wina Tuska i PO..Powiem tak..Kampania polityczna i debata publiczna oraz poziom polityki w tym kraju sięgnął dna społecznego.Jestem przekonany że zwykli obywatele z piwem w ręku pod “trzepakiem” pod blokiem są w stanie z sobą rozmawiać na wyższym poziomie niż Ci złodzieje.Podczas najbliższych wyborów nie powinno się iść oddawać głosów kto ma nas reprezentować tylko iść dokonać wyboru jakich reprezentantów narodu należy zutylizować!! Bo tam ich miejsce.Na śmietniku historii Polski!!Naród już czeka żeby ich posprzątać!!!

W Krakowie odbył się „Marsz dla lepszej Polski”, aby wesprzeć warszawski „Marsz Miliona Serc” (gazetakrakowska.pl)

Skiba życzył Kaczyńskiemu śmierci podczas swojego koncertu. W internecie zawrzało od komentarzy (i.pl)