w

Małopolscy "Łowcy Cieni" zatrzymali sześciu przestępców (gazetakrakowska.pl)

„Łowcy Cieni”, a dokładnie Wydział Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, to wydział specjalnie powołany do odnajdywania osób poszukiwanych listami gończymi zarówno w kraju, jak i w całej Europie. Wyszkolony wydział składa się ze specjalnie przeszkolonych policjantów z doświadczeniem i kompetencjami śledczymi. W krótkim czasie po raz kolejny udowodnili swoje umiejętności śledcze. 

W ciągu ostatnich tygodni udało się im zatrzymać 6 osób poszukiwanych za ich przestępstwa. Wśród poszukiwanych był jeden nożownik oraz gwałciciel. Trochę z nich było poszukiwanych listem gończym z Polski, pozostali dokonali przestępstw na terenie całej Europy, w tym Litwy, czy Niemiec. Wydział ten nie działa w tak konwencjonalny sposób, jak pozostali funkcjonariusze śledczy. Najpierw zbierane są dokładne dane, przesłuchiwani są ewentualni świadkowie i po dłuższej obserwacji następuje zatrzymanie sprawców.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

„Bestia z Sosnowca” usłyszał wyrok. Prokurator się z nim nie zgadza (katowice.naszemiasto.pl)

Tusk obiecuje, a Dolny Śląsk przestrzega (gazetawroclawska.pl)