w

Malik Montana nie wystąpi na juwenaliach (gloswielkopolski.pl)

Organizatorzy Juwenaliów studenckich w Poznaniu zdecydowali się na ważny krok – Malika Montany nie będzie w repertuarze. Zaznaczyli, że mimo wyboru różnorodnych wykonawców, nie mogą sobie pozwolić na występ kogoś tak kontrowersyjnego, kto wzbudza tak wiele negatywnych opinii wśród uczestników. Wszyscy, którzy zakupili jednodniowy bilet na występ, mogą starać się o zwrot pieniędzy. 

Malik Montana to twórca rozpoznawalny z dużą rzeszą fanów. Jednak jego ostatnie posunięcia sprowadziły na niego falę hejtu i nieprzychylnych opinii. Po ogłoszeniu, że wystąpi on na poznańskich juwenaliach, posypały się bardzo złe komentarze oburzonych uczestników. Wielu z nich podkreślało, jak zły wpływ na młodego odbiorcę ma kontrowersyjny raper i ze względu na to, jak bardzo nie chcą jego występu. Kolejne głośne akcje z jego uczestnictwem nie pomogły poprawić zdania na jego temat. Dlatego właśnie podjęto kroki i odwołano jego wystąpienie.

Stanie na blacie, groźby i ostre reakcje

Jednym z niechlubnych wystąpień Montany w ostatnim czasie, jakie obiegło Internet, było tańczenie na blacie w Mac Donaldzie. W ramach nagrywania Tik Tok-a Malik wskoczył na blat i zaczął tańczyć. Wielu wytknęło mu to jako brak szacunku wobec pracowników i osób, które odbierają z tego blatu jedzenie. Innym wybrykiem było  wymuszenie na fanie, który go opluł podczas koncertu, by ten nagrał w ramach przeprosin, jak sam pluje na własne odbicie w lustrze. Nierozsądny fan był do tego zmuszony, gdyż ogromna fala hejtu spłynęła na niego za pośrednictwem wiernych fanów Montany. Obecnie raper odgraża się w Internecie na bardziej znanych Youtuberów, którzy skomentowali jego zachowanie niepochlebnie. Twierdzi, że prędzej czy później z każdym z nich się spotka.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

17 komentarzy

Poważny wypadek drogowy – DK 8 zablokowana (gazetawroclawska.pl)

Dekomunizacja pomników w Szczecinie (gs24.pl)