w

Majówka w Bramie Poznania, czyli co można robić w Poznaniu podczas majówki? (gloswielkopolski.pl)

Nadchodzący weekend majowy jest niezwykły dla wszystkich, gdyż w tym roku trwa on aż 5 dni. Ten niezwykły wolny czas można poświęcić rodzinie i bliskim oraz cieszyć się wiosną, która obecnie jest już w pełni. Dla mieszkańców Poznania włodarze przygotowali szereg ciekawych i bezpłatnych atrakcji. 

Pierwsza atrakcja ma miejsce już dziś 28 kwietnia i jest to „Noc w Palmiarni”. Poza atrakcjami, które można wykonać w plenerze, takie jak spacer nad Wartą, czy zwiedzanie miasta, organizatorzy zapraszają chętnych na koncerty zespołu Lemon i muzyka, który zasłynął dzięki udziałowi w muzycznym telewizyjnym show. Dla tych co odpręża bardziej dźwięk chodzenia po deskach teatru, zaprasza się na sztukę „Kilka dziewczyn/Some Girl(s)”. przewidziane są również atrakcje dla najmłodszych, takie jak spektakle w teatrze muzycznym oraz w Teatrze Animacji w Poznaniu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

3 komentarze

Kontrowersyjna dyrektorka wrocławskiego zoo znów na językach (gazetawroclawska.pl)

Psim kupom na chodnikach mówimy nie! (gs24.pl)