w

Kontrowersyjna dyrektorka wrocławskiego zoo znów na językach (gazetawroclawska.pl)

Niedawno głośno było o kontrowersyjnym objęciu stanowiska dyrektora zoo przez Joannę Kasprzak. Jak się bowiem okazuje, nie tylko została ona wybrana bez konkursu, ale również powiązano ją z bliskim otoczeniem prezydenta miasta. Po kilku nieprzemyślanych decyzjach obecnie znów ma zająć ważne miejsce, tym razem jednak w Gdańsku. 

Joanna Kasprzak znana mieszkańcom Wrocławia, była głównie z tego, że jest żoną Grzegorza Kaliszczaka, który jest w bliskim otoczeniu Jacka Sutryka. Szybki i nieuzasadniony awans Kasprzak był na językach wszystkich, zwłaszcza że odbył się on bez konkursu. Wiele osób podważało kompetencje stanowiskowe kobiety i nie rozumiało podjętej decyzji. Nowe władze zoo nie poprzestały jednak na specyficznym przejęciu władzy, ale szybko po objęciu stołka, zdecydowali się na wyrzucenie jednego ze specjalistów, który od lat pracował w zoo.

Mieszkańcy, jak i pracownicy przybytku wypowiadają się wspólnie, że dyrektor Kasprzak nie tylko podejmuje decyzje i działania, byleby przypasować się prezydentowi, ale przede wszystkim działa na szkodę zoo i jego mieszkańców. Gdy jednak sprawa zaczęła trochę wygasać, znów zdecydowano się na kontrowersyjny krok. Otóż zaproszono panią dyrektor z dwumiesięcznym stażem, która została wybrana bez konkursu, żeby wzięła udział w takowym w Gdańsku. Jej zdanie ma wpłynąć na wybranie osoby, która zajmie stanowisko dyrektora zoo we wspomnianym mieście. Radny miasta Michał Kurczewski sprzeciwia się temu nieuzasadnionemu powołaniu do komisji.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Ksiądz został pobity na terenie swojej parafii (gazetakrakowska.pl)

Majówka w Bramie Poznania, czyli co można robić w Poznaniu podczas majówki? (gloswielkopolski.pl)