w

Lublin: Kierowca pod wpływem alkoholu uderzył w drzewo. Znaleziono przy nim nielegalne substancje odurzające (kurierlubelski.pl)

W zeszłą sobotę rano doszło do zatrzymania kierowcy, który uderzył w drzewo na ulicy Turystycznej w Lublinie. Teraz zatrzymany mężczyzna odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji. Aczkolwiek to jeszcze nie koniec jego kłopotów, ponieważ funkcjonariusze znaleźli również przy nim narkotyki.

Jak poinformowała kom. Anna Kamola z lubelskiej policji, wypadek, do którego doszło 22 lipca w godzinach porannych, obejmował cztery osoby, w tym 22-letniego kierowcę, który nagle stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Wszyscy uczestnicy zdarzenia, czyli kierowca i trzech pasażerów w wieku od 18 do 23 lat, mieli we krwi alkohol. Po badaniach okazało się, że kierowca miał pół promila, a pasażerowie ponad promil alkoholu w organizmie. Po wypadku 22-latek i 18-latek próbowali uciec z miejsca zdarzenia, ale zostali powstrzymani przez strażaków.

Policja znalazła przy kierowcy nielegalne substancje odurzające

Jednak to nie wszystko. 22-letni kierowca odpowie także za posiadanie narkotyków. Mężczyzna przy próbie zatrzymania ukrył narkotyki w swojej bieliźnie. Pierwsze badania substancji wykazały, że była to amfetamina. Co więcej, podczas przeszukania miejsca jego zamieszkania, policja znalazła dodatkowe narkotyki oraz wagę elektroniczną. Na tę chwilę młody przestępca stoi przed możliwością otrzymania nawet 3 lat pozbawienia wolności.

W niedziele przeprowadzono czynności procesowe, które dotyczyły sprawy 22-letniego kierowcy. Oskarżony będzie musiał odpowiedzieć za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji, a przy okazji poniesie konsekwencje za posiadanie i handel narkotykami, co może już grozić poważnymi problemami prawnymi.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Zielona Góra: Niebezpieczny pożar hali z odpadami toksycznymi w Przylepie został opanowany (gazetalubuska.pl)

Bazylika św. Brygidy świętowała Dzień Świętej Brygidy – Patronki Europy i „Oblubienicy Chrystusa”. Nabożeństwo zwieńczono uroczystym piknikiem (dziennikbaltycki.pl)