w

Lublin, jako Europejska Stolica Młodzieży (kurierlubelski.pl)

W tym roku w Lublinie odbędzie się wiele zawodów i turniejów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Pierwsze z tych wydarzeń będzie miało miejsce już pod koniec maja. Intensywnie i na sportowo przeżyje się również całe wakacje. 

Jak mówi zastępca prezydenta Lublina Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Lublin już od kilku lat jest ulepszany i rozbudowywany pod kątem aktywności sportowej dla dzieci i młodzieży. Kolejne udogodnienia mają na celu nie tylko polepszyć codzienną aktywność młodych w zakresie sportu, ale również przygotować Lublin na organizację najważniejszych imprez sportowych. Już pierwsza impreza będzie miała miejsce w Centrum Kultury Fizycznej przy ulicy Langiewicza w dniach 25 do 28 maja. Będzie to Międzynarodowy Turniej w Goalballu, dla osób z niepełnosprawnością wzrokową. Następnie 28 maja odbędzie się Mityng Gwiazd Lekkiej Atletyki. Kolejno 29 maja rozpoczną się Igrzyska Studentów Erasmus+ i potrwa on do 2 czerwca. W połowie czerwca będzie miało miejsce spotkanie zwolenników Taekwon-Do. Będą oni mierzyć się w walce o Międzynarodowy Puchar Europy. Kolejne imprezy będą miały miejsce aż do października. Wszyscy chętni do obejrzenia potyczek lub wzięcia udziału w spotkaniach, są mile widziani.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Akcja charytatywna milion swingów dla autyzmu (zielonagora.naszemiasto.pl)

Pobili bezdomnego, teraz staną przed sądem (dziennikbaltycki.pl)