w

Akcja charytatywna milion swingów dla autyzmu (zielonagora.naszemiasto.pl)

Jak co roku od już dziesięciu lat, tak i w tym roku odbędzie się akcja charytatywna „Milion swingów dla Autyzmu”. Cała akcja polega na wspólnym wykonywaniu ćwiczeń przy użyciu kettlebell. Podczas tej akcji stowarzyszenie „Dalej Razem” zbiera fundusze na kupno działki do budowy szkoły lub przedszkola Dalej Razem. Szczytny cel łączy się również z biciem rekordu. 

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału zaprasza się 22 kwietnia w Zielonej Górze na parkingu Zacisze 16. W godzinach od 12 do 17 zebrani uczestnicy będą razem wykonywać ćwiczenie. Co więcej, zgromadzone dzieci będą mogły liczyć na takie atrakcje jak malowanie twarzy, zabawy z bańkami i zajęcia plastyczne. Zebrani członkowie stowarzyszenia Dalej Razem oraz rodzice z dziećmi ze spektrum, będą udzielać informacji profilaktycznych, tak by każdy, kto chciał, mógł dowiedzieć się więcej na temat, chociażby diagnozy autyzmu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Kolejna mutacja genu odpowiedzialna za raka piersi odkryta! (gs24.pl)

Lublin, jako Europejska Stolica Młodzieży (kurierlubelski.pl)