w

Liczne akty wandalizmu po przebudowie ulic Modrej i Koralowej. Koszty naprawy pokryją mieszkańcy miasta (gs24.pl)

Ostatnio odbyła się wizytacja na ulicach Modrej i Koralowej w Szczecinie, gdzie niedawno zakończono prace drogowe. Jak się okazuje, nawet sami urzędnicy miejscy przyznają, że widok tego miejsca wywołuje oburzenie i irytację.

Kilka miesięcy temu dobiegła końca przebudowa ulic Modrej i Koralowej w Szczecinie. Jednak pomimo zakończenia robót pojawiły się kwestie budzące oburzenie urzędników, którzy przeprowadzili inspekcję tego terenu.

Podczas wizyty kontrolnej administracja miejska nie kryła swojego zdziwienia i niezadowolenia. Powodem są szkody, jakich dokonali wandale, doprowadzając do licznych zniszczeń. Można dostrzec porozjeżdżane trawniki, nieuprzątnięte psie odchody, wyrwane drzewko, powyrywane słupki zabezpieczające, a nawet uszkodzenia infrastruktury drogowej.

Należy jednak zaznaczyć, że przebudowa ulic objęta jest gwarancją wykonawcy. A to z kolei oznacza, że uszkodzenia infrastruktury, w tym zniszczenia zieleni i elementów drogowych, zostaną naprawione kosztem wszystkich mieszkańców miasta.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Ukraińskie lwy z ogrodu zoologicznego w Poznaniu przewiezione do Anglii (gloswielkopolski.pl)

63-latek ukrywał znaczną ilość różnych narkotyków w piwnicy. Towar przygotowany był do sprzedaży (gazetalubuska.pl)