w

63-latek ukrywał znaczną ilość różnych narkotyków w piwnicy. Towar przygotowany był do sprzedaży (gazetalubuska.pl)

63-letni mężczyzna został aresztowany pod zarzutem posiadania znacznych ilości narkotyków i leków psychotropowych. Podejrzany już wcześniej był karany za podobne przestępstwa.

Policjanci z Zielonej Góry przeprowadzili skuteczną operację, która doprowadziła do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o handel narkotykami. Informacje zdobyte przez funkcjonariuszy okazały się trafne, co pozwoliło na aresztowanie sprawcy.

Podczas kontroli samochodu, którym poruszał się podejrzany, policjanci znaleźli przy nim zawiniątko z brunatną substancją. Natomiast podczas przeszukania jego mieszkania zajrzeli też do piwnicy, gdzie natrafili na ukryte narkotyki, podzielone na porcje. Znaleziono znaczne ilości marihuany, heroiny i leków psychotropowych, a także gotówkę oraz wagi elektroniczne.

Mężczyzna został umieszczony w areszcie tymczasowym na trzy miesiące. Postawiono mu zarzut posiadania narkotyków celem wprowadzenia ich do obrotu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

2 komentarze

Liczne akty wandalizmu po przebudowie ulic Modrej i Koralowej. Koszty naprawy pokryją mieszkańcy miasta (gs24.pl)

Uroczystości pogrzebowe Stanisława Marciniaka na cmentarzu w Rogóźnie (kurierlubelski.pl)