w

Kuriozalne sceny w Zielonej Górze. Na głównej ulicy pchał samochód „pod prąd”. Zaskoczony widokiem policjantów, zaczął im "opowiadać bajki" (zielonagora.naszemiasto.pl)

Do tego przedziwnego zdarzenia doszło na jednej z głównych ulic Zielonej Góry. Wezwano policję do mężczyzny, który pchał swój pojazd pod prąd. Widok policji bardzo zdziwił kierowcę, który próbował wytłumaczyć swoje położenie. Jak tłumaczył się z zaistniałej sytuacji? Jakie niespodzianki jeszcze skrywał mężczyzna?

Późną porą poinformowano funkcjonariuszy policji o zaistniałej sytuacji. Niezwłocznie pojawili się na miejscu, gdzie zastali samotnego mężczyznę, który pcha auto w kierunku przeciwnym do ruchu jazdy na jednej z głównych ulic miasta. Zdziwiony kierowca tłumaczył swoje zachowanie, jako godną, choć nieudolną postawę obywatelską, jakoby ów samochód nie należał do niego, a on jedynie próbował zepchnąć go z ulicy, by nie stwarzał zagrożenia. Mimo szczerej woli mężczyzny, jego zeznania nie posiadały logicznej ciągłości i wydawały się mało wiarygodne. Funkcjonariusze policji szybko zweryfikowali słowa kierowcy, sprawdzając monitoring miejski. Ten jednak zarejestrował, że samochód należał do mężczyzny. Zgasł mu jednak przed światłami, a ten podczas nieudolnych prób zepchnięcia wozu, przeniósł go na ulicę równoległą.

Samo zachowanie kierowcy wzbudzało jednak spore wątpliwości policjantów. Mężczyzna nie wyglądał na pijanego, jednak jego historie i wyjaśnienia brzmiały na tyle dziwacznie, że funkcjonariusze postanowili przeszukać samochód. W aucie znaleźli marihuanę i amfetaminę. Podejrzany przyznał się do tego, że zażywał wcześniej owe substancję, co potwierdziły później badania krwi. Obecnie mężczyźnie grozi kara więzienia za posiadanie narkotyków.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Dwóch chłopców uratowało swoje małe siostry z pożaru. Dziś zostali odznaczeni medalem (gs24.pl)

Lublin murem za papieżem Polakiem (kurierlubelski.pl)