w

Kultowy klub w Gdyni zostanie zamknięty (dziennikbaltycki.pl)

Podano już oficjalne decyzje dotyczące zamknięcia klubu Pokład w Gdyni przy alei Jana Pawła II. Razem z kultową dyskoteką, zburzona ma zostać Zielona Tawerna, która należała do tego samego właściciela. Czemu Pokład jest jednym z legendarnych miejsc w Gdyni? Czemu Rada Miasta zdecydowała się wydać zgodę na zburzenie jednego z filarów nocnego życia miasta? Kiedy oficjalne pożegnanie Pokładu?

Do oficjalnej wiadomości podano smutne wieści dotyczące legendarnej dyskoteki Pokład w Gdyni. W miejscu tym nie tylko spędziła wieczory większość Gdyni, ale również turyści, czy dojeżdżający. Pokład był miejscem skupiska wielu ludzi o różnych upodobaniach muzycznych. Często goszczone zespoły przyciągały uwagę i obecność ludzi wszelkiego przekroju wiekowego i społecznego. Obecnie jednak losy słynnej „dyskoteki pod namiotem” są już przesądzone. W oficjalnej wiadomości zespół właścicieli i pracowników powiadomił swoich gości, że budynek zostanie niebawem doszczętnie zburzony. Otóż jak okazuje się, dzieje się tak ze względu na zatwierdzone przez Radę Miasta planów przestrzennych, które zakładają w tym miejscu zupełnie nowe inwestycje, w tym na przykład hotele.

Właściciel uspokaja jednak wszystkich gości, gdyż pub Zielona Tawerna ma zostać oficjalnie przeniesiona niedaleko, a w niej mają mieć miejsce również imprezy w charakterze tych, które miały miejsce na Pokładzie. Obecnie jednak w ramach pożegnania kultowego miejsca, można pojawić się w ten weekend na ostatnią imprezę, na której będzie można powspominać 22 lata działalności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

16 komentarzy

  1. Tam wszystko będzie zamknięte. Będzie to strefa dla wybranych ludzi. Zostaną tylko drogie i dobre restauracje. Wspomnienia są każdy je ma, ale miasto musi się rozwijać i zarabiać. Niestety duży obiekt, który nie daje zysku nie jest opłacalny dla miasta. Wszystko się że sobą napędza.

Oszukał tysiące seniorów metodą „na wnuczka”, dziś odwołuje się od wyroku (gloswielkopolski.pl)

Odeszła jedna z legend zakopiańskich Krupówek (zakopane.naszemiasto.pl)