w

Ktoś wypróżnia się w windzie na os. Wichrowe Wzgórze. Mieszkańcy narzekają na fekalia od dwóch lat (gloswielkopolski.pl)

W jednym z bloków na osiedlu Wichrowe Wzgórze w Poznaniu utrzymuje się problem zanieczyszczania windy przez nieznaną osobę. Problem polega na tym, że ktoś regularnie się w niej wypróżnia. Mieszkańcy są zaniepokojeni i uważają tę sytuację za zagrożenie dla zdrowia. Pomimo wielu zgłoszeń na policję i zainstalowanych kamer w windzie problem nie zniknął.

Mieszkańcy donoszą, że sytuacja trwa już około dwóch lat – ktoś się wypróżnia, zostawiając po sobie fekalia. I pomimo kamer zamontowanych w windach sprawca załatwia swoje potrzeby poza ich zasięgiem.

Co prawda, lokatorzy budynku starają się podejmować działania w tej sprawie, lecz spotykają się z ignorancją zarówno ze strony administracji, jak i lokalnej policji.

Fekalia w windzie pojawiają się regularnie, co uprzykrza życie mieszkańcom. Sprawca nadal kontynuuje swoje działania i regularnie unika konsekwencji.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Śmiertelny wypadek na ul. Powstańców Śląskich. Tramwaj potrącił 17-letnią dziewczynę (tvn24.pl)

Zabytkowa willa przy ul. Wawrzyniaka w Szczecinie przejdzie gruntowny remont (gs24.pl)