w

Ksiądz został pobity na terenie swojej parafii (gazetakrakowska.pl)

W Dobczycach doszło do przerażającego incydentu, w wyniku którego ksiądz został pobity na terenie parafii. Jak podaje Gazeta Krakowska, sprawca zaatakował duchownego bez żadnego ostrzeżenia, powodując obrażenia u 57-letniego wikarego. Na miejsce zdarzenia wezwano policję oraz pogotowie, które udzieliło pomocy poszkodowanemu. Ksiądz doznał lekkich obrażeń.

Policja podjęła natychmiastowe działania w celu ustalenia sprawcy i jego motywów. Władze apelują do świadków, którzy mogli zaobserwować zdarzenie lub zauważyć podejrzane osoby na terenie parafii, o kontakt z policją. Podejrzanym jest 32-latek, który miał domagać się spotkania z proboszczem. Sprawca został zatrzymany przez mundurowych. Tego rodzaju ataki na duchownych są niezwykle rzadkie i stanowią poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa społeczności lokalnych. Władze oraz społeczeństwo muszą współpracować, aby zidentyfikować sprawców tego rodzaju przestępstw i pociągnąć ich do odpowiedzialności, by zapobiec kolejnym takim incydentom.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Czy otworzą na majówkę nowy most na szlaku w Dolinie Białego? (zakopane.naszemiasto.pl)

Kontrowersyjna dyrektorka wrocławskiego zoo znów na językach (gazetawroclawska.pl)