w

Czy otworzą na majówkę nowy most na szlaku w Dolinie Białego? (zakopane.naszemiasto.pl)

Stary most runął pod naporem mokrego śniegu. Z tego powodu szlak, od lutego był zamknięty. Jak tylko stopniał śnieg rozpoczęto prace naprawcze. Prace budowlane przy nowym moście na szlaku w Dolinie Białego są w toku. Termin zakończenia prac zależy od postępów budowlanych, warunków pogodowych oraz ewentualnych przeszkód napotkanych podczas realizacji inwestycji.

Kiedy nowym mostem?

Gdy śnieg stopniał w dolinie, wynajęta przez TPN firma rozpoczęła prace przy budowie nowej przeprawy. Powstały już nowe przyczółki oraz pojawiły się nowe drewniane elementy, belki, po których będą chodzić turyści podążający szlakiem. Tadeusz Zwijacz, lokalny leśniczy, informuje, że firma wykonująca nowy mostek dokłada starań, aby zakończyć prace przed majówką. Jeśli to się uda, szlak do Doliny Białego ponownie zostanie udostępniony dla turystów w czasie długiego weekendu majowego

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Chuligański wybryk w centrum Katowic! Pracował w przy studzience, nagle został kopnięty w głowę (katowice.naszemiasto.pl)

Ksiądz został pobity na terenie swojej parafii (gazetakrakowska.pl)