w

Mieszkańcy poznańskiego osiedla uzbrojeni w paralizatory i pałki. Obawiają się Ukraińców (epoznan.pl)

Na jednym z osiedli w Poznaniu narasta niepokój związany z obecnością obcokrajowców. Według relacji mieszkańców stwarzają oni zagrożenie dla społeczności. W odpowiedzi policja zapowiedziała wzmożone działania w tej sprawie.

Mieszkańcy osiedla skarżą się na natrętną obecność osób pochodzenia ukraińskiego, które podszywają się pod kurierów lub pracowników poczty. Ponadto, wskazują również na inne podejrzane zachowania, takie jak kradzieże czy groźby. Część mieszkańców uzbroiła się już w paralizatory i pałki.

Policja otrzymuje zgłoszenia dotyczące incydentów na osiedlu, jednakże do tej pory nie wpłynęło jeszcze żadne formalne zawiadomienie. Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce wysyłany jest patrol policyjny, który najczęściej natrafia na osoby bezdomne obcego pochodzenia, „kręcące się” po klatce schodowej. Jednak jak mówią policjanci, nie stwierdzono żadnego przestępstwa.

W odpowiedzi na obawy mieszkańców policja zapowiada zwiększenie patroli na terenie osiedla oraz apeluje do społeczności o zgłaszanie wszelkich incydentów. Działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i spokoju mieszkańcom tego obszaru.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

2 komentarze

Policja zabezpieczyła skrytkę z bronią palną we Wrocławiu. Arsenał zakopany był pod ziemią (gazetawroclawska.pl)

Kosztowne leczenie 22-latki po wypadku na placu Rodła. Ojciec: Wydatki powinno pokryć państwo (wiadomosci.wp.pl)