w

Korek na granicy Chorzowa i Katowic (katowice.naszemiasto.pl)

Ogromny i wciąż rosnący korek na granicy Chorzowa i Katowic jest spowodowany poważnym wypadkiem samochodowym, a dokładniej zderzeniem się dwóch dostawczych samochodów. Wciąż usuwane są szkody, a kierowcy czekają w długim korku. 

Do zderzenia doszło na drodze między Chorzowem a Katowicami dziś rano około godziny 9.30. Udział w kolizji wzięły dwa samochody dostawcze. Okoliczności zdarzenia nie są jeszcze wyjaśnione, jednak wiadomo już, że żaden z uczestników wypadków nie odniósł poważnych obrażeń. Cala sytuacja będzie zatem zakwalifikowana do kolizji drogowych. Nie ustalono również, kto jest jednoznacznym winnym całego zdarzenia. Zderzenie miało jednak wyrządzić sporo szkód drogowych, które obecnie wciąż są usuwane przez funkcjonariuszy. Często uczęszczana droga jest jeszcze zamknięta. Ogromny korek rośnie. Policja ostrzega przejezdnych, żeby nie kierowali się tą trasa jeśli jest taka możliwość.

Wypadek drogowy z udziałem dostawczaków

Kierowcy samochodów dostawczych najczęściej zaczynają prace bardzo wczesnym rankiem, gdzie trudno jest tu naturalnie wyostrzone zmysły w trakcie jazdy. Dlatego policja niezmiennie prosi o rozważność na drodze. Trudne warunki pogodowe oraz zmęczenie kierowców i wymuszony pośpiech, często kończy się tragicznymi wypadkami. Tym razem w zdarzeniu nikt nie ucierpiał w dużym stopniu, co jednak nie zmienia faktu, że droga została wyłączona na kilka godzin.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Tragiczny weekend w górach. Zmarła turystka (zakopane.naszemiasto.pl)

W Małopolsce powstaną pierwsze małe reaktory jądrowe (gazetakrakowska.pl)