w

Koncert Skubasa na łące kwietnej na 5. piętrze CSK w Lublinie (kurierlubelski.pl)

Od czerwca na 5. piętrze CSK w Lublinie można podziwiać łąkę kwietną, która przekształciła się w miejsce artystycznej ekspresji. W sobotnią noc, w ramach projektu Kultura na Dachu, zaprezentowano wyjątkowy koncert Skubasa. Artysta poruszał temat miłości i jej braku, dostarczając niezapomnianych przeżyć mieszkańcom Lublina.

Dach CSK już wcześniej wykorzystywany był jako scena, na przykład podczas koncertu z okazji wyboru Karola Wojtyły na papieża w 2020 r. Jednak sobotni koncert duetu Skubas – Maciek Starnawski był zupełnie inny. Wydarzenie połączyło muzykę z elementami magii i techniki, tworząc niezwykłą podróż przez zakamarki duszy.

W trakcie koncertu Skubas wykonał znane utwory, takie jak „Nie mam dla ciebie miłości” i „Linoskoczek”, a także nowości, w tym „Co i tak nadejdzie”. Skubas prezentował się z wyczuciem, a brzmienie gitary i jego wokal przypominały twórczość Becka, co sprawiło, że koncert był niezwykle hipnotyzujący.

Następnego dnia wystąpił Łukasz Jemioła, ale ze względu na deszcz koncert przeniesiono do Sali Operowej.

Artystyczna Łąka to nowe miejsce w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, które od czerwca pełni funkcje relaksacyjne i artystyczne. Można tutaj uczestniczyć w różnych wydarzeniach, takich jak tradycyjne pieśni regionalne, teatr na łące, plener malarski i warsztaty pszczelarskie, które przyciągają mieszkańców Lublina do twórczego spędzania czasu w pięknej scenerii kwiatowej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Zanieczyszczone jeziorko Słoneczne w Szczecinie otrzymało od mieszkańców nową nazwę – „Błociorko Słoneczne” (gs24.pl)

W Zielonej Górze powstanie Obwodnica Zachodnia ze ścieżką rowerową. Miasto otrzymało 178 mln zł na realizację projektu (gazetalubuska.pl)