w

KolekTYw Ninja w Gdańsku (dziennikbaltycki.pl)

Niezwykła inicjatywa w Gdańsku została założona przez pasjonatów spotu i zdrowego stylu życia. Miejsce, gdzie spotykają się entuzjaści, jest nie tylko czynnie wyposażane, ale i zadbane przez wszystkie osoby korzystające. Członkom KolekTYwu Ninja nie zależy na zarabianiu pieniędzy z przedsięwzięcia, a raczej na spotkaniu na swojej drodze osób, które podobnie do nich trenują swoje umiejętności sprawnościowe i dbają o swój stały rozwój. 

KolekTYw Ninja to grupa osób, która spotyka się w jednym miejscu o nieoficjalnym adresie, gdzie mogą ćwiczyć swoje ciało i napędzać się wzajemnie w pokonywaniu kolejnych ze swoich barier. Entuzjaści różnych dziedzin sportu wspólnie wyposażają zajęty przez nich obiekt, tak by wciąż móc ćwiczyć więcej i bardziej różnorodnie. Przedstawiciele kolektywu można było spotkać między innymi w telewizyjnym programie Ninja Warrior, gdzie konkurowali z innymi osobami i prezentowali poziom swoich niezwykłych fizycznych umiejętności. W programie udział wziął również Grzegorz Niecko, czyli gdański zawodnik, trener oraz pomysłodawca kolektywu.

Bez oficjalnego adresu

Jednym z niezwykłych cech założonego KolekTYwu Ninja, jest brak oficjalnego adresu. Wiadomo jedynie, że zajmuję jeden z postoczniowych budynków, który ma charakter zabytku. Jak wypowiada się sam założyciel i pomysłodawca, dzieje się tak, gdyż członkowie stowarzyszenia samodzielnie wyposażają i dbają o miejsce. Nie pobierają żadnej opłaty za członkostwo, gdyż przedsięwzięcie nie zostało stworzone w celach zarobkowych. Są świadomi, że jakakolwiek reklama miejsca mogłaby wiązać się z pojawieniem się wandali, którzy nie tylko rozkradliby wspólnie zebrany sprzęt, ale również zniszczyli go. Jak twierdzą członkowie, najlepszym sposobem jest napisanie prywatnej wiadomości do nich, w celu podania adresu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Lublin odznaczony przez prezydenta Ukrainy (kurierlubelski.pl)

Gdynia ku pamięci ofiarom katastrofy smoleńskiej (dziennikbaltycki.pl)