w

Kolejna inwestycja zagraniczna w Gdańsku – fabryka hełmów bojowych amerykańskiego producenta (investmap.pl)

Gdańsk przyjmuje kolejną zagraniczną inwestycję, która tym razem dotyczy amerykańskiej firmy Galvion. Firma ogłosiła, że planuje wznieść fabrykę hełmów bojowych na terenie miasta. W związku z tym w 7R City Park Gdańsk Airport I powstanie hala produkcyjna i montażowa, a także zaplecze serwisowe, wsparcia i szkoleń.

Galvion zakłada, że do 2025 roku popyt na ich hełmy balistyczne w NATO i państwach europejskich wzrośnie do 1,5 miliona sztuk. Dzięki temu, że firma rozszerzy swoją działalność na rynek europejski, będzie miała możliwość zwiększenia swoich dostaw i szybszego dotarcia do klientów na całym świecie.

Decyzja o wyborze lokalizacji na fabrykę w Polsce, w okolicach Gdańska, zapadła w ramach długotrwałych poszukiwań odpowiedniego miejsca. Galvion widzi potencjał w rynku europejskim i chce zwiększyć swoje możliwości produkcyjne oraz obsługę klientów na całym świecie.

Warto zaznaczyć, że 7R City Park Gdańsk Airport I oferuje nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, co skutecznie przyciąga inwestorów.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Prezydent Lublina wydał zakaz organizowania protestów rolniczych na skrzyżowaniach (kurierlubelski.pl)

Ciało noworodka na śmietniku w Gdyni. Policja zatrzymała trzy osoby (www.rmf24.pl)