w

Koalicja Obywatelska rejestruje listy wyborcze na Pomorzu. Głównym celem jest zdobycie 6 mandatów (dziennikbaltycki.pl)

Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego oraz lider Platformy Obywatelskiej na Pomorzu, ogłosił, że Koalicja Obywatelska zarejestrowała oficjalnie swoje listy wyborcze w okręgach 25 i 26 oraz okręgach senackich na Pomorzu.

Zbliżające się wybory parlamentarne skłaniają polityków do intensywnej kampanii wyborczej. Mieczysław Struk podkreśla, że zbieranie podpisów pod rejestracją list wyborczych stanowiło okazję do dyskusji z mieszkańcami Pomorza.

Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego oraz lider struktur PO na Pomorzu, poinformował, że wszystkie listy wyborcze zostały zarejestrowane pomyślnie. Koalicja Obywatelska złożyła niezbędne dokumenty w okręgach numer 25, 26 i senackich. W każdym okręgu sejmowym zebrano ponad 14 tysięcy podpisów, a w okręgach senackich uzyskano ponad 22 tysiące głosów.

Koalicja Obywatelska postawiła na znane postacie w okręgach 25 i 26. W Gdańsku liderem listy jest Agnieszka Pomaska, a w okręgu gdyńsko-słupskim Barbara Nowacka. Szczególna uwaga skupiana jest na okręgu nr 26, gdzie KO dąży do zdobycia 6 mandatów, pamiętając o swojej porażce cztery lata temu, kiedy zwyciężyło Prawo i Sprawiedliwość.

Barbara Nowacka, posłanka KO, wyraziła zadowolenie z rejestracji list do Sejmu i Senatu oraz podkreśliła przyjemność współpracy z doświadczonymi parlamentarzystami i społecznikami. Dodała, że celem w okręgu 26 jest zdobycie 6 mandatów, co – według sondaży – przy odpowiednim wysiłku jest realną wizją.

Agnieszka Pomaska, posłanka KO z Gdańska, wspomniała, że na ulicach panuje intensywna aktywność kandydatów Koalicji Obywatelskiej. A to z kolei daje nadzieję na pomyślną kampanię i świetny wynik w nadchodzących wyborach.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Sierpniowy rekord Portu Lotniczego Lublin. Lotnisko kończy letni sezon z imponującym wynikiem (kurierlubelski.pl)

Policja zatrzymała mężczyznę ze znaczną ilością narkotyków, który dwa tygodnie wcześniej wyszedł z więzienia (dziennikbaltycki.pl)