w

Kiepska pogoda nie pozwala żużlowcom na treningi w Lublinie. Zawodnicy Motoru trenują w innych miastach (kurierlubelski.pl)

Żużlowcy Motoru – w ramach przygotowań do sezonu – rozpoczęli już swoje treningi na torach, ale nie u siebie, tylko w różnych miastach w Polsce i za granicą. Natomiast, jeżeli chodzi o datę pierwszego treningu w Lublinie, na razie nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Wszystko zależy od warunków pogodowych.

Zawodnicy Motoru trenowali na różnych obiektach, m.in. w Rawiczu, Gnieźnie i Rzeszowie. Co więcej, sesje odbywały się także w innych krajach, takich jak Słowacja czy Chorwacja.

Trener Maciej Kuciapa stwierdził, że chciałby już rozpocząć treningi na torze w Lublinie, ponieważ obiekt jest już gotowy do użytku. Niestety, warunki pogodowe skutecznie utrudniają tę decyzję i obecnie nie pozwalają na korzystanie z toru.

Warto dodać, że w ubiegłym roku opóźnienia związane z deszczem wpłynęły na inaugurację sezonu żużlowego. Z kolei rok wcześniej żużlowcy wyjechali na trening dopiero w drugiej połowie marca.

Żużlowcy Motoru mają też w planach dwa mecze towarzyskie z Ostrovią, które odbędą się w dniach 20-21 marca w Ostrowie Wlkp.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Skansen w Ochli zaprasza na Kaziuki 2024. Atrakcyjne pokazy, warsztaty, degustacje i koncerty (gazetalubuska.pl)

Bakterie legionelli w wodzie w Centrum Sportowym GUMed. Placówka zamknięta do odwołania (dziennikbaltycki.pl)