w

Kartuzy: Funkcjonariusz po służbie zatrzymał złodzieja alkoholu w sklepie spożywczym (dziennikbaltycki.pl)

Wczoraj po południu w Kartuzach funkcjonariusz policji, który był po służbie, zatrzymał mężczyznę w sklepie spożywczym. Podejrzany ukradł butelkę alkoholu, a gdy chciał wyjść na zewnątrz, policjant zareagował. Złodziejaszek został aresztowany, zanim jeszcze zdążył opuścić dyskont.

Jak relacjonuje sierż. Aldona Domaszk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, do zdarzenia doszło w piątek (18 sierpnia) w jednym ze sklepów spożywczych w miejscowości Kartuzy (woj. pomorskie). W godzinach popołudniowych policjant po służbie wybrał się na mniejsze zakupy. Będąc w sklepie, zauważył mężczyznę, który zachowywał się podejrzanie. Funkcjonariusz postanowił obserwować mężczyznę, podejrzewając, że ma zamiar dokonać kradzieży towaru.

Policjant zatrzymał złodzieja przed wyjściem ze sklepu

Okazało się, że policjant miał rację, ponieważ w pewnym momencie mężczyzna wziął z półki butelkę alkoholu, schował ją w swojej torbie, a potem szybkim krokiem podążył w stronę wyjścia. Funkcjonariusz zareagował i zatrzymał złodzieja, zanim ten zdążył jeszcze opuścić sklep. Zawiadomił też patrol policyjny, który po chwili zjawił się na miejscu zdarzenia.

Podejrzanym o kradzież jest 61-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, który został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie poczeka na wizytę na sali sądowej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

54. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem: Mistrzostwa Podhala w powożeniu, konkursy Fiakra Roku i Śpiewu Pytackiego (zakopane.naszemiasto.pl)

Warkocz św. Katarzyny w Gdańsku zapisał się w Księdze Rekordów Guinnessa jako najdłuższe wahadło zegarowe na świecie (dziennikbaltycki.pl)