w

Jerzy Stuhr zabrał głos w sprawie kolizji, jaką spowodował pod wpływem alkoholu. Utrzymuje, że nic nie zrobił i czuje się czysty (i.pl)

Jerzy Stuhr wypowiedział się na temat kolizji, którą spowodował, będąc pod wpływem alkoholu. Jak sam stwierdził, niczego nie zrobił i wewnętrznie jest kompletnie czysty.

W październiku 2022 roku, w Krakowie, Jerzy Stuhr potrącił 44-letniego motocyklistę. Natomiast podczas badania alkomatem w wydychanym powietrzu stwierdzono 0,7 promila alkoholu. W rozmowie z Plejadą aktor powiedział, że czuje się niewinny, ponieważ wszystko zakończyło się jedynie na samej kolizji.

Mimo tego Stuhr jest zasmucony „pomówieniami”, które krążą wokół jego osoby. Aktor krytykuje działanie wymiaru sprawiedliwości, który ścigał go przez pół roku. Ponadto, chciałby, żeby cała ta sytuacja już się zakończyła.

Podczas rozmowy dziennikarz wspomniał, że Stuhr jednak prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Na co otrzymał od aktora odpowiedź, iż najtrudniejsze było dla niego to, że był opluwany w mediach i przedstawiany jako wyklęty, pomimo że nikomu nic złego nie zrobił. Cieszył się jednak ze wsparcia przyjaciół i grupy swoich fanów.

W procesie apelacyjnym Sąd Okręgowy w Krakowie utrzymał wyrok dla Jerzego Stuhra związany z prowadzeniem pojazdu w stanie nietrzeźwości. Kara dla aktora obejmowała trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów oraz grzywnę w wysokości 12 tys. zł. Co więcej, sąd nakazał Stuhrowi, aby przeznaczył również 6 tys. zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

39 komentarzy

  1. Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy uznał Jerzego Stuhra za winnego prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Aktor otrzymał zakaz prowadzenia samochodu przez trzy lata, karę grzywny w wysokości 12 tys. zł oraz 6 tys. zł wpłaty na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Czysty bo umył sie czy sie nie spocił?😳 Nie kumam🫤

  2. W sumie to nie ma się czym martwić. Po prostu następnym razem, zanim p. Stuhr usiądzie za kierownicą, powinien wypić więcej. Wtedy może jazda nie zakończy się tylko szturchnięciem motocyklisty, ale może uda się p. Stuhrowi upolować nie tylko motocyklistę, ale może i pieszego na chodniku.

  3. Naprawdę? To sobie przeczytajcie ostatni akapit tamtego artykułu: “Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. ” Równie dobrze mógłbym stworzyć post, że w Gdyni na Placu Kaszubskim wylądowali Marsjanie.

  4. Trudno przyznać, że pan Sthur jest niewinny i można mu pozazdrościć, że ” czuje się niewinny i czysty”. Ale faktycznie ta sprawa już powinna się zakończyć wyegzekwowaniem kary, żeby już o tym nie mówić i nie wypominać przy każdej odpowiedniej tematycznie okazji.

W rejonie Chałupek zauważono śnięte ryby na Odrze. Wody Polskie informują, że ryby napłynęły z Czech (i.pl)

Polska składa do KE skargę na Niemcy w sprawie 35 tys. ton odpadów. Niemcy stworzyły sobie w Polsce nielegalne wysypisko (i.pl)