w

Jarosław Kaczyński o PO na konwencji w Gorzowie: Należy powstrzymać działania „partii niemieckiej” (gazetalubuska.pl)

Dnia 23 września Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, pojawił się na konwencji wyborczej w Gorzowie, gdzie poruszył kilka ważnych kwestii. Kaczyński wskazał na problemy związane z rozwojem województwa pod rządami Platformy Obywatelskiej, zwłaszcza niski poziom PKB na głowę mieszkańca.

W trakcie konwencji wicepremier nie kwestionował relacji gospodarczych z Niemcami, ale powiedział, że powinny być obustronnie korzystne. Użył także terminu „niemieckie porządki”, żeby opisać okres rządów Platformy Obywatelskiej, którą oskarża o „okradanie państwa polskiego”.

Ponadto, w swoim wystąpieniu Kaczyński zwrócił uwagę na konieczność zabezpieczenia wschodniej granicy i zwalczania nielegalnej imigracji. Wspomniał też o planach politycznych Niemiec i Rosji, sugerując, że silna i niepodległa Polska jest przeszkodą w ich realizacji.

Na koniec zaapelował o mobilizację przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi, twierdząc, że Polska ma szansę na dobrą przyszłość, ale tylko wtedy, gdy uda jej się powstrzymać działania „partii niemieckiej” (czyt. opozycji), a także utrzymać silną kulturę, tożsamość i tradycję.

Przed konwencją zaprezentowano również kandydatów do parlamentu, którzy entuzjastycznie powitali Jarosława Kaczyńskiego, wyraźnie wskazując na poparcie dla jego przywództwa.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Europosłanka Beata Kempa wsparła kandydaturę Dariusza Mateckiego na konferencji w Szczecinie (gs24.pl)

Prezydent Ukrainy odznaczył polskich wolontariuszy podczas wizyty w Lublinie (kurierlubelski.pl)