w

Gwiazda „M jak miłość” naraziła się „misiowi” na Krupówkach. Przebieraniec dostał mandat (24tp.pl)

Strażnicy miejscy w Zakopanem wypisali mandat mężczyźnie, który przechadza się po Krupówkach, mając na sobie strój niedźwiedzia polarnego. Jak dodają strażnicy, „miś” cały czas próbuje pobierać opłaty od turystów, którzy odwiedzają słynne Krupówki w Zakopanem, ale nigdy nie zarejestrował swojej działalności.

Gwiazda serialu telewizyjnego, Hanna Turnau, podczas pobytu w Zakopanem zamierzała zarejestrować swoje doświadczenia na filmie, aby podzielić się nimi ze swoimi fanami. Jednak w trakcie nagrywania napotkała na przeszkodę, jaką okazał się mężczyzna przebrany za misia. Film opublikowany przez Hannę Turnau doczekał się już milionów wyświetleń.

Nagrywanie filmu na Krupówkach przerwał aktorce mężczyzna przebrany za misia, który zaczął domagać się od niej opłaty w wysokości 10 zł. Sprawą zainteresowały się lokalne władze, które w rezultacie wypisały mandat oburzonemu „misiowi”. Jak się okazuje, mężczyzna już od dłuższego czasu prowadzi nielegalną działalność na Krupówkach, nie posiadając odpowiednich zezwoleń na pobieranie opłat za zdjęcia z „misiem”.

Straż miejska ukarała go mandatem za domaganie się nielegalnej opłaty za uchwycenie go na kamerze. Jednak to jeszcze nie oznacza końca jego kłopotów, ponieważ mężczyzna nie miał też zezwolenia na prowadzenie takiej działalności. W związku z tym funkcjonariusze pouczyli go, że taka praktyka jest możliwa, ale wymaga oficjalnego zatwierdzenia przez władze miasta.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

59 komentarzy

 1. przykład, że szara strefa lubi ciszę – chytry góralski dziad przegiął pałę, bo nieuwzglednił takiego drobiazgu, ze robiąc z siebie pośmiewisko na cały kraj jednocześnie stawia pod znakiem zapytania skuteczność działania służb publicznych w Zakopcu… zatem szybko się doczekał tej skuteczności w postaci mandatu 😉

 2. Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) wzywa rządy do zakazania ogółowi społeczeństwa własnej uprawy żywności w domu, argumentując, że powoduje to „zmiany klimatyczne”.
  Według tak zwanych „ekspertów” odpowiedzialnych za niedawne badanie WEF naukowcy najwyraźniej odkryli, że „ślad węglowy” domowej żywności „niszczy planetę”.
  Uczta Baltazara

  https://slaynews.com/news/wef-pushes-ban-home-grown-food-fight-climate-change/

 3. Ja schodziłem kiedyś z gubałówki a nagle jakaś baba wyskakuje mi z nikąd 🫣 i mówi 10zl za to że pan po mojej miedzy idziesz 🤭 Górale są tacy pazerni a jakość produktów spada na łeb na szyję Nie mówię już o knajpach 🥴Podają zimne nawet 😮

 4. Cześć jestem Staś. Może już o mnie słyszałeś? Mam 4 latka i najukochańsza rodzinkę , dla której jestem całym światem❤️Tak , bo ich świat kręci się teraz wokół mojej choroby😥 Wiem że dla MAMY i TATY jestem gwiazdką z nieba, ale bez Waszej pomocy pewnego dnia zgasnę 🥺 Choruję na DMD i muszę uzbierać
  15 MILIONÓW NA LEK, KTÓRY ZATRZYMA chorobę.
  Proszę pomożesz mi ?🙏 Nie poradzę sobie sam 😥a mam bardzo mało czasu😓

 5. 💔Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy Twoi bliscy są Ci wierni?💔
  🟢Jeśli tak, to nasza strona jest dla Ciebie!🟢
  ⚠️W swojej ofercie posiadamy również wykrywanie zdrady⚠️
  ⛔Jeśli masz podejrzenia dotyczące wierności partnera, nasze usługi mogą Cię wesprzeć.⛔
  🟡Dyskretnie i skutecznie zbieramy dowody, które pomogą Ci podjąć właściwe decyzje.🟡
  🟣Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i zacząć działać w kierunku rozwiązania Twoich problemów.🟣
  ⚪Z nami możesz być pewien, że każda sprawa zostanie potraktowana z najwyższą starannością i dyskrecją!⚪
  https://www.flashmedia.tech

 6. Glückwunsch
  Für die Gewinner dieses Jahresabschlusses hat Herr Serge Pognon Hauser Cello* Sie unter den potenziellen Gewinnern dieses Jahresabschlusses ausgewählt und Ihnen ein Paket mit einem Betrag von (950.000 €)📦 für die gute Entwicklung seiner Fans angeboten.
  Klicken Sie auf den Link und erhalten Sie Ihre Informationen ❤️💓🌷🌹💐🌺❣️👇👇👇https://wa.me/message/K2T2FHWQDHZEJ1

Nietrzeźwa matka kierowała samochodem, wioząc dwuletniego syna (dziennikbaltycki.pl)

Zielona droga lądowania katowickiego Spodka ma już dziewięć lat! (www.slazag.pl)