w

Nietrzeźwa matka kierowała samochodem, wioząc dwuletniego syna (dziennikbaltycki.pl)

Funkcjonariusze z gdyńskiego patrolu, podczas przeprowadzania rutynowej kontroli drogowej, zauważyli samochód osobowy marki Opel. Po zatrzymaniu okazało się, że za kierownicą siedzi nietrzeźwa 38-latka, a wraz z nią podróżuje jej dwuletni syn. W rezultacie prokurator nałożył na nią dozór policyjny. Za swoje postępowanie kobieta może trafić za kratki nawet na 3 lata.

Do zatrzymania doszło na ulicy Morskiej, gdzie policjanci zatrzymali opla, którym kierowała 38-letnia kobieta. Jej stan wskazywał na spożycie alkoholu, w związku z czym mundurowi przebadali ją alkomatem. Urządzenie wykazało, że kobieta ma 0,5 promila w wydychanym powietrzu.

Co więcej, będąc w stanie nietrzeźwości, 38-latka wiozła też ze sobą swojego niespełna dwuletniego syna, narażając go na poważne niebezpieczeństwo. W efekcie podejrzana zastała zatrzymana przez policję, która przewiozła ją na komisariat.

Prokurator podjął decyzję o nałożeniu na 38-latkę dozoru policyjnego. Jeżeli sąd wyznaczy dla niej maksymalny wymiar kary, 38-latka trafi do więzienia na 3 lata.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

2 komentarze

Jajo Fabergé z gdańskimi emblematami na eBay’u. Cena okazu to około 150 tys. zł (dziennikbaltycki.pl)

Gwiazda „M jak miłość” naraziła się „misiowi” na Krupówkach. Przebieraniec dostał mandat (24tp.pl)