w

Grzegorz Płaczek liderem Konfederacji w wyborach do Sejmu w okręgu katowickim (dziennikzachodni.pl)

Przedsiębiorca Grzegorz Płaczek ogłosił otwarcie listy wyborczej Konfederacji do Sejmu w okręgu katowickim. Ugrupowanie dąży do zdobycia przynajmniej jednego mandatu, jednocześnie mając nadzieję na uzyskanie drugiego.

Płaczek wyraził pewność co do zdobycia jednego mandatu. Jednakże dostrzega potencjał na dwa, podkreślając, że sukces zależy od zachowania dobrego wizerunku, utrzymania dotychczasowego poziomu i wzajemnej współpracy. Aczkolwiek zdaje sobie sprawę, że marzenie o dwóch mandatach wymaga doskonałych wyników wszystkich kandydatów na liście. A to dlatego, że sukces zależy od wspólnego wysiłku.

Lista Konfederacji do Sejmu składa się z 24 kandydatów

Lista Konfederacji do Sejmu liczy 24 kandydatów, którzy reprezentują różne partie, a także sześć osób, które nie należą do żadnej. Wśród nich jest także Tomasz Brzezina z Nowej Nadziei oraz przedstawiciele Ruchu Narodowego, którzy skupiają się na wartościach prawicowych i patriotycznych.

Przedstawiciele Konfederacji Korony Polskiej podkreślają znaczenie suwerenności państwa i niepodległości politycznej, jako fundamentów zdrowego kraju i narodu. Ponadto, ich lider, Wojciech Kazek, przedstawił sześciu kandydatów na katowickiej liście, którzy są reprezentantami Konfederacji Korony Polskiej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Pies-turysta Fredek ponownie na tatrzańskich szlakach. Tym razem widziano go w Dolinie Strążyskiej (zakopane.naszemiasto.pl)

Seria awarii na nowej linii tramwajowej do Górki Narodowej. Pasażerowie musieli korzystać z autobusów zastępczych (gazetakrakowska.pl)