w

Grupa zamaskowanych osób brutalnie okradła kibiców Falubazu na terenie stadionu w Zielonej Górze (zielonagora.naszemiasto.pl)

W niedzielne popołudnie na terenie stadionu żużlowego w Zielonej Górze doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Grupa zamaskowanych mężczyzn zaatakowała kibiców Falubazu, doprowadzając do niepokojącej sytuacji.

Incydent miał miejsce w niedzielę (24 marca) około godziny 14:00 na parkingu przed sklepem kibica na terenie stadionu, gdzie kibice Falubazu zorganizowali spotkanie w celu odbioru zamówionych wcześniej bluz. Za dystrybucję odpowiedzialna była grupa Fanatyków Naszego Falubazu.

Wydarzenia nabrały dramatycznego obrotu, gdy na ulicy Wrocławskiej zatrzymało się kilka samochodów, z których wyszła grupa zamaskowanych mężczyzn. Około dwudziestu napastników wtargnęło na teren stadionu, brutalnie kradnąc kibicom niemal wszystkie worki z bluzami.

Świadek powiedział, że było to szokujące wydarzenie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Pojawiły się informacje, że jeden z pojazdów miał rejestrację z Grudziądza (woj. pomorskie).

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

8 komentarzy

Wykonawca wrócił do prac budowlanych na drogach S3 i S6 pomimo sporu z GDDKiA (gs24.pl)

Lublin planuje połączyć ul. Legionową z parkingiem szpitala wojskowego. Mieszkańcy są przeciwni (kurierlubelski.pl)