w

Wykonawca wrócił do prac budowlanych na drogach S3 i S6 pomimo sporu z GDDKiA (gs24.pl)

Wykonawca dwóch istotnych projektów drogowych w regionie powrócił już na plac budowy. Niemniej jednak to wcale nie zakończyło sporu z GDDKiA.

Szef GDDKiA spotkał się z przedstawicielami wykonawcy oraz inwestora, aby omówić kluczowe aspekty realizacji projektów drogowych. W trakcie spotkania ustalono harmonogram rozwiązywania problemów i potwierdzono wspólny cel dalszej realizacji inwestycji.

Co prawda, wykonawca ostrożnie podchodzi do rozmów, jednak najnowsze informacje donoszą, że prace na drogach S3 i S6 będą kontynuowane do 8 kwietnia, zgodnie z planem. Po tym terminie nastąpi finalizacja rozmów, ale szczegółowe plany wykonawcy nie zostały jeszcze ujawnione.

Należy zaznaczyć, że GDDKiA dokładnie analizuje postulaty wykonawców. Jednakże sporadyczne opóźnienia w regulowaniu płatności i uzgadnianiu dokumentów stwarzają problemy dla wykonawców, uniemożliwiając im naliczenie wynagrodzenia za wykonane prace.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

W Aquaparku Term Maltańskich oderwała się część poddasza. Obiekt zamknięto do odwołania (gloswielkopolski.pl)

Grupa zamaskowanych osób brutalnie okradła kibiców Falubazu na terenie stadionu w Zielonej Górze (zielonagora.naszemiasto.pl)