w

Lublin planuje połączyć ul. Legionową z parkingiem szpitala wojskowego. Mieszkańcy są przeciwni (kurierlubelski.pl)

Na ulicy Legionowej w Lublinie pojawiły się protestacyjne plakaty dotyczące planowanego połączenia jej z parkingiem szpitala wojskowego. Pomysł wywołał kontrowersje wśród wielu mieszkańców.

Autorzy plakatów wskazują na negatywne konsekwencje, jakie mogą wyniknąć z planowanego połączenia, takie jak hałas, zanieczyszczenie powietrza, zwiększony ruch i potencjalne zagrożenia dla bezpieczeństwa.

1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie podkreśla, że celem planowanego połączenia jest zapewnienie komunikacji alternatywnej. Ponadto twierdzi, że takie rozwiązanie jest konieczne ze względów bezpieczeństwa i obronności państwa.

Szpital zadeklarował, że udostępni część terenu na potrzeby mieszkańców. Dodał też, że planuje ograniczyć dostęp do połączenia głównie dla pojazdów uprzywilejowanych oraz pracowników, jednocześnie zachęcając do wyrozumiałości z uwagi na służbę zdrowia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Grupa zamaskowanych osób brutalnie okradła kibiców Falubazu na terenie stadionu w Zielonej Górze (zielonagora.naszemiasto.pl)

Wrak tajemniczej łodzi w Zatoce Gdańskiej. Historycy mają dwie teorie (www.trojmiasto.pl)