w

Groźny wypadek na rondzie pod Galą w Lublinie. 30-latek zignorował czerwone światło i wjechał w osobówkę seniora (kurierlubelski.pl)

Dnia 18 listopada zdarzył się niebezpieczny wypadek, w wyniku którego 30-letni kierowca osobówki zignorował czerwone światło i zderzył się z pojazdem prowadzonym przez seniora. 30-latek był pod wpływem alkoholu, a poszkodowany 79-latek został odwieziony do szpitala.

Do groźnego zdarzenia doszło w sobotę około godziny 10:00 na rondzie pod Galą w Lublinie. W pewnym momencie jadący ulicą 30-letni kierowca samochodu osobowego marki Seat nie zatrzymał się na czerwonym świetle, wjeżdżając prosto w osobówkę, którą podróżował 79-letni mężczyzna.

Jak podaje podkom. Kamil Karbowniczek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, 30-latek poruszał się al. Unii Lubelskiej w stronę placu Bychawskiego. Dojeżdżając do ronda, nie zatrzymał się na czerwonym świetle, w efekcie uderzając w samochód nadjeżdżający od Al. Zygmuntowskich.

Na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji, którzy zafundowali 30-latkowi badanie na obecność alkoholu. Alkomat wykazał, że mężczyzna miał 0,5 promila alkoholu we krwi. Mężczyzna odpowie teraz za swoje postępowanie przed sądem.

W wyniku wypadku ucierpiał 79-letni kierowca, który został przewieziony do pobliskiego szpitala.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

3 komentarze

Tragiczna sytuacja we Wschowie. 60-latek zagryziony przez swojego psa (zielonagora.naszemiasto.pl)

Zakończyła się operacja rozbrajania min z okresu II wojny światowej pod dowództwem Marynarki Wojennej RP (dziennikbaltycki.pl)