w

Gdynia zaprasza na 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Teatrze Muzycznym (dziennikbaltycki.pl)

W pierwszym dniu Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbyła się uroczysta gala otwarcia w Teatrze Muzycznym, gdzie zgromadzili się twórcy, sponsorzy, przedstawiciele mediów i goście festiwalu. Po oficjalnej części programu wszyscy mieli okazję obejrzeć najnowszy film Jana Holoubka zatytułowany „Sobowtór”.

Po zakończeniu uroczystej gali zakończył się również pierwszy dzień największej imprezy filmowej w Polsce, który okazał się bardzo udany. Nic więc dziwnego, że organizatorzy oraz prowadzący nie ukrywali swojego zadowolenia. Festiwal filmowy w Gdyni będzie trwać jeszcze przez kilka dni, a jego finał nastąpi w sobotę, 23 września.

Utwór dedykowany Allanowi Starskiemu i premiera filmu „Sobowtór” Jana Holoubka

Warto dodać, że wydarzenie nie obyło się bez niespodzianek – po wystąpieniu dyrektora artystycznego pozostali organizatorzy festiwalu oraz orkiestra wykonali piosenkę dla laureata platynowych lwów, Allana Starskiego.

Na zakończenie przedstawiono obsadę i twórców filmu „Sobowtór” Jana Holoubka. Reżyser osobiście zaprosił wszystkich zebranych na pierwszy oficjalny pokaz. Seans spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności, która nagrodziła reżysera gromkimi brawami.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Prokuratura Okręgowa w Gdańsku przejmuje sprawę zabójstwa noworodków w Czernikach (dziennikbaltycki.pl)

Tatrzański turysta chciał zdobyć Rysy w klapkach! (wiadomosci.wp.pl)