w

Funkcjonariusz z Wielkopolski postrzelony na urlopie w Sarbinowie. Chciał przerwać oszustom grę „w trzy kubki” (gloswielkopolski.pl)

Podczas urlopu z rodziną w Sarbinowie policjant z Wielkopolski zauważył nielegalną grę „w trzy kubki”, którą zorganizowali trzej mężczyźni. Postanowił interweniować, co jednak doprowadziło do awantury. W wyniku incydentu jeden z mężczyzn strzelił w kierunku policjanta z wiatrówki, skutkując jego hospitalizacją. Sprawca został zatrzymany i będzie odpowiadał przed sądem.

52-letni policjant z Wielkopolski przebywał na urlopie w Sarbinowie, gdzie trzech mężczyzn urządziło nielegalną grę „w trzy kubki”. Policjant, zdając sobie sprawę z oszustwa zaangażowanego w tę formę rozgrywki, podjął interwencję, co skończyło się awanturą. W wyniku strzału z wiatrówki od organizatora gry funkcjonariusz odniósł uraz głowy i trafił do szpitala w Koszalinie.

Policja szybko zatrzymała 21-letniego sprawcę, któremu przedstawiono zarzut dotyczący narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności za to przestępstwo. Prokurator postanowił również poddać go policyjnemu dozorowi.

Policjanci ostrzegają przed nieuczciwą grą „w trzy kubki”

Policja ostrzega przed grupą organizatorów gry „w trzy kubki”, którzy wykorzystują ludzką chęć łatwego zarobku. Wystarczy zgłosić uczestnictwo i obstawić, który kubek kryje pod sobą piłeczkę. W takiej grze zazwyczaj grupa osób działa razem. Jedna osoba zaprasza przechodniów do gry za pieniądze, a reszta tworzy tłum kibicujący graczom, który skutecznie dezorientuje gracza i odwraca jego uwagę. Gra często kończy się przegraną osoby, która wzięła udział w grze, bądź wygraną osoby podstawionej przez organizatora.

Należy pamiętać, że każda gra wymaga uczestników, dlatego nie angażujmy się w oszukańczy proceder „trzech kubków”, nie pozwalając organizatorom wykorzystać naszej naiwności. Odrzućmy propozycje obstawiania pieniędzy i zgadywania, gdzie jest piłeczka, unikając tego rodzaju oszustw.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

45 komentarzy

  1. Smierdzi sciema. Nad morzem jest jakiegos rodzaju ciche pozwolrnie polciji na takie rzeczy. Oszukuja ludzi, gdy “policja jedzie” dostaja cynka i sie chowaja. Chowaja, na zasadzie schowania narzedzi za drzewo, a oszusci i aktorzy zaraz albo do zaprzyjaznionej kanjpkj sie chowaja, albo udaja turystow. Komedia. A policja udaje, ze nie widzi i udaje, ze nie moze nic zrobic, bo sie chowaja. Te same ryje oszutow, od lat. Jedynie poziomem nasterydowania sie roznia. Raz bardziej, raz mniej. Aktorzy w formie babci podstawione. Zorganizowa akacja, zq przywoleniem wladz. Od lat. A tu historia o policjancie, ktory zareagowal? 😀 Jaaaasne 😀 Zapewne dal sie wydymac i mu zylka pekla.

  2. Jak był na urlopie po chuj się wpierdalał xd fajnie brawurowo ale tak to na służbie by mial chociaż kamizelkę, świadomość tego że ma broń też mogła by zniechęcić strzelca do oddania strzału… W sensie, nie jesteś ani tajnym, ani na służbie, enjoy the holidays z rodzinką. Jeszcze gdyby to było jakieś porwanie, czy pobicie no to okej baw się w Herosa ale w3 kubki? Xd

  3. Niedługo będą o Polsce krążyć memy jak o Rosji, że jesteśmy stanem umysłu. Oszuści kantujący ludzi od lat wymachują wiatrówką i strzelają śrutem w biały dzień wśród turystów, dzieci, a imbecyle komentują “po…ch… się wpier…?” i heheszkują🤦

Zamieszanie przed meczem Śląsk Wrocław — Zagłębie Lubin. Ochroniarz rozpylił gaz, który trafił 10-latka (gazetawroclawska.pl)

Sebastian Kowalczyk z Pogoni Szczecin zasili Major League Soccer (gs24.pl)