w

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski są już małżeństwem! Ceremonię zaślubin w Krakowie utrzymywano w tajemnicy (gazetakrakowska.pl)

Ewa Wachowicz niedawno zawarła związek małżeński ze Sławomirem Kowalewskim. Uroczystość odbyła się w krakowskim kościele św. Apostołów Piotra i Pawła, blisko Rynku Głównego i Wawelu. Młoda para ogłosiła tę radosną wiadomość na swoich profilach społecznościowych.

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski oficjalnie są już po ślubie, który przez cały utrzymywany był w tajemnicy. Jednak wczoraj państwo młodzi postanowili podzielić się tą pozytywną nowiną na swoich profilach w mediach społecznościowych, gdzie można obejrzeć obfitujące w szczęście i radość zdjęcia. Ponadto, Ewa Wachowicz zamieściła też na swoim Instagramie podziękowania dla przyjaciółki Anny Baranowskiej, która perfekcyjnie zajęła się organizacją całej uroczystości.

Kim są Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski?

Ewa Wachowicz to nie tylko prezenterka telewizyjna, ale także producentka, dziennikarka i autorka książek kulinarnych. Zyskała sławę jako Miss Polonia w 1992 roku i od tego czasu była obecna w wielu programach telewizyjnych, takich jak popularny program „Ewa gotuje”, emitowany na antenie Polsatu.

Wcześniej Ewa Wachowicz była zamężna z dziennikarzem Przemysławem Osuchowskim, z którym mają córkę. Jednak ich małżeństwo zakończyło się rozwodem w 2007 roku. Po rozstaniu prezenterka zaczęła spotykać się ze Sławomirem Kowalewskim.

Sławomir Kowalewski to znany dziennikarz radiowy, muzyk i miłośnik sportu. Przez wiele lat prowadził popularne pasmo „Byle do piątku” w radiu RMF FM i pracował w Radiu Kraków. Ponadto, w 2016 roku zaprezentował swój talent muzyczny w programie „Must be the Music” na antenie Polsatu. Aktualnie rozwija swoją karierę muzyczną jako Ivo Morski.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Wizyta premiera w Katowicach: Morawiecki ogłosił skład listy dla okręgu wyborczego nr 31 (dziennikzachodni.pl)

Jedynki PiS na Pomorzu: Jak prezentują się kandydaci do Sejmu i Senatu? (dziennikbaltycki.pl)