w

Dwóch obywateli Ukrainy wjechało na rowerach na trasę Rajdu Śląska. Policja nie szczędziła mandatów (regiony.tvp.pl)

W trakcie Rajdu Śląska policjanci z katowickiej drogówki musieli interweniować w sprawie dwóch obywateli Ukrainy. Mężczyźni wjechali pod prąd na trasę rajdu, poruszając się na rowerach, z racji czego funkcjonariusze musieli zastosować środki przymusu. Na szczęście nie doszło do żadnej tragedii, a rajd zakończył się bez przykrych niespodzianek.

W miniony piątek niektóre ulice w Katowicach zamieniły się w trasę Rajdu Śląska. Policjanci wyłączyli z ruchu okoliczne drogi, aby wszystkim zapewnić bezpieczeństwo podczas imprezy. Niestety, dwaj obcokrajowcy zignorowali sygnały mundurowych i postanowili wjechać jednośladami na trasę rajdu.

Ukraińscy rowerzyści ukarani mandatami na kwotę 3000 zł

Incydent miał miejsce około godz. 20.00, w trakcie oficjalnego przejazdu rajdowych samochodów. Szybka reakcja policji zapobiegła tragedii, a dwaj mężczyźni zostali ukarani za nieposłuszeństwo, otrzymując mandaty w wysokości 3000 złotych.

Rajd Śląska 2023 zakończył się zwycięstwem załogi Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel, a Grzegorz Grzyb i Adam Binięda zajęli czwarte miejsce, zdobywając tytuł rajdowych mistrzów Polski 2023.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Dyrektorka szpitala w Zakopanem usłyszała zarzuty za wypłacenie prawie 5 mln zł premii (www.bankier.pl)

Konfederacja zaprezentowała kandydatów wolnościowych na konferencji w Krakowie (gazetakrakowska.pl)