w

Drugi nabór na szczecińskich uczelniach! Wolne miejsca na studia (gs24.pl)

Rozpoczęto dodatkowe rekrutacje na wybrane kierunki studiów w szczecińskich uczelniach. Rekrutacje obejmują studia stacjonarne I stopnia oraz jednolite magisterskie na Uniwersytecie Szczecińskim. Drugi nabór na studiach będzie dostępny do 16 sierpnia.

Na Uniwersytecie Szczecińskim pierwszy nabór zakończył się dla kierunków: filologia angielska, prawo i psychologia. Pozostałe kierunki nadal przyjmują aplikacje. W poprzednim naborze duże zainteresowanie wywołały m.in. psychologia, prawo, filologia angielska, komunikacja, zarządzanie, finanse, rachunkowość, bezpieczeństwo wewnętrzne, logistyka oraz Global Communication.

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny zakończył rekrutację na architekturę, inżynierię materiałową, inżynierię pojazdów bojowych i specjalnych oraz inżynierię produkcji w przemyśle 4.0. Aplikacje na pozostałe kierunki są przyjmowane do 28 sierpnia. W roku akademickim 2023/2024 uczelnia oferuje ponad 3000 miejsc, a najpopularniejsze kierunki to m.in. informatyka, architektura, budownictwo, logistyka i mechatronika.

Pomorski Uniwersytet Medyczny wprowadza nowy kierunek – Ratownictwo morskie z bezpieczeństwem morskim i sektorem offshore. Absolwenci będą mogli pracować w Pogotowiu Ratunkowym, Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych, na statkach, platformach wiertniczych oraz farmach wiatrowych. Rejestracja elektroniczna trwa do 8 sierpnia.

Politechnika Morska ma wolne miejsca na większości kierunków, z wyjątkiem informatyki. Można się zgłaszać do 21 września. W poprzedniej rekrutacji popularne były nawigacja, logistyka oraz informatyka. Zauważono także wzrost zainteresowania mechatroniką, inżynierią przemysłową i morskimi elektrowniami wiatrowymi. Akademia Sztuki prowadzi drugi nabór do 11 września, oferując kierunki takie jak grafika artystyczna, projektowanie produktu czy wokalistyka.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Na ul. Podgórnej w Poznaniu znaleziono martwego szczeniaka. Policja sprawdza, czy został wyrzucony przez okno (gloswielkopolski.pl)

Niższe ceny mieszkań w Zielonej Górze. Ile zapłacimy za metr kwadratowy? (gazetalubuska.pl)