w

Droga do Morskiego Oka z nową nawierzchnią jest już otwarta dla ruchu (zakopane.naszemiasto.pl)

Na drodze do Morskiego Oka pojawiła się już nowa nawierzchnia, ale prace w dalszym ciągu trwają na poboczach. Aktualnie turyści mogą korzystać z nowej trasy głównej, która prowadzi do zakątka z malowniczym stawem.

Od 18 września szlak do Morskiego Oka był całkowicie zamknięty z powodu prac związanych z nową nawierzchnią asfaltową. Odcinek o długości 1,2 kilometra został już wyremontowany i oddany do użytku dla pieszych.

Atrakcyjne i wygodne przejście z Palenicy Białczańskiej do Morskiego Oka

Nowa nawierzchnia zapewni miłośnikom pieszych wędrówek wygodne przejście z Palenicy Białczańskiej do Morskiego Oka. Jak na tę chwilę nie można jeszcze korzystać z przejazdów zaprzęgami konnymi, ale ruch kołowy ma zostać wznowiony w najbliższych dniach.

Koszt remontu odcinka drogi do Morskiego Oka to prawie milion złotych, z którego ponad 750 tys. zł pochodzi z dofinansowania. Ponadto, starostwo nie próżnuje i już planuje pozyskanie środków finansowych na remont kolejnych odcinków szlaku.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Otwarcie Kunsztu Wodnego w Gdańsku. Poseł Płażyński: Obiekt nie spełnia oczekiwań mieszkańców (dziennikbaltycki.pl)

CBŚP rozbiło gang narkotykowy w Katowicach. Zabezpieczono nielegalne substancje i sprzęt do produkcji (dziennikzachodni.pl)