w

Dramat na al. Hallera. Zmarła w szpitalu (gazetawroclawska.pl)

Do szpitala przy ul. Borkowskiej trafiała poszkodowana w groźnym wypadku. Dramatyczny wypadek wydarzył się we Wrocławiu, we wtorek (11 kwietnia 2023), w okolicach godziny 16-tej. Na skrzyżowaniu ulic Mieleckiej i alei Hallera, samochód ciężarowy potrącił kobietę, a w wyniku kolizji została ona wciągnięta pod samochód i jego tylne koła. Mimo szybkiej reakcji służb medycznych i policji nie udało się uratować 36-latki.

Gruz na ulicy

Zgodnie z informacją przekazaną przez podkomisarza Wojciecha Jabłońskiego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu przewożąca kontener z gruzem ciężarówka brała udział w zdarzeniu ze skutkiem śmiertelnym. Policja zabezpieczyła miejsca zdarzenia oraz monitoring. Ze względu na wagę zdarzenia dalsze czynności będą prowadzone pod nadzorem prokuratury.

Mimo szybkiej reakcji i reanimacji lekarzom ze szpitala Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego przy ul. Borkowskiej we Wrocławiu nie udało się uratować poszkodowanej.

Do zdarzenia doszło, gdy przewożąca kontener z gruzem, wyjeżdżająca z drogi wewnętrznej, z placu budowy, ciężarówka zahaczyła kobietę idącą chodnikiem, wzdłuż al. Hallera, na skrzyżowaniu z ul Mielecką. Kobieta przechodziła przez jezdnię drogi wewnętrznej. Kierowca samochodu ciężarowego skręcał z tej drogi w al. Hallera.

Odcinek obwodnicy śródmiejskiej, od tego skrzyżowania był zaraz po wypadku zablokowany dla ruchu, później policja przywróciła tam ruch jednym pasem. Mundurowi wraz z prokuraturą prowadzili swoje czynności na miejscu zdarzenia.

W wyniku zdarzenia na obwodnicy śródmiejskiej i okolicach tworzyły się duże korki.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

7 komentarzy

Strzelanina w Darłowie – ranny mężczyzna (dziennikbaltycki.pl)

Prezydent na nartach (zakopane.naszemiasto.pl)