w

Dostarczający jedzenie rowerzysta potrącony przez rozpędzone BMW w centrum Poznania (gloswielkopolski.pl)

W niedzielne popołudnie miała miejsce niebezpieczna sytuacja w centrum Poznania, gdzie rozpędzony kierowca osobówki potrącił rowerzystę na ul. Wrocławskiej. Poszkodowany poruszał się na rowerze, ponieważ dowoził jedzenie z pobliskiej restauracji. Natomiast kierowca czarnego BMW uciekł z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło 03 września w godzinach popołudniowych na ul. Wrocławskiej w centrum Poznania. Jest to już drugi niebezpieczny wypadek w tym rejonie w ostatnim tygodniu. Tym razem dyżurny otrzymał zgłoszenie, że samochód osobowy marki BMW rozwinął dużą prędkość i poruszał się po ulicach Wrocławia, nie zważając na obowiązujące ograniczenia.

Wjechał na krawężnik i stracił panowanie nad samochodem

W pewnym momencie kierowca wjechał na krawężnik, a jego pojazd podskoczył, przez co stracił panowanie nad samochodem. W efekcie potrącił dostawcę jedzenia, który poruszał się na rowerze, rozwożąc zamówienia dla jednej z popularnych firm międzynarodowych.

Jak poinformował Poznański Trójkąt Bermudzki, sprawca wypadku w pośpiechu odjechał z miejsca zdarzenia, z racji czego poszukiwany jest teraz przez funkcjonariuszy policji. Z kolei poszkodowany rowerzysta najprawdopodobniej doznał złamania jednej z kończyn, co na dłuższy czas może odbić się na wykonywaniu jego profesji.

Ponadto, w trakcie wypadku świadkowie zdążyli spisać numery rejestracyjne czarnego BMW, które następnie przekazano w ręce policji.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

8 komentarzy

Wrocławski Ogród Japoński zamyka swój największy most Yumedono Bashi. Pęknięty filar grozi zawaleniem konstrukcji (gazetawroclawska.pl)

Cmentarz Wielgowo zostanie powiększony z powodu braku miejsca na nowe pochówki (gs24.pl)