w

Debata. Przemysław Czarnek: Opozycja dogadała się z Niemcami i popiera pakt migracyjny (i.pl)

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek oświadczył, że wynik ogólnopolskiego referendum będzie kluczowy dla przyszłości i bezpieczeństwa nie tylko Polski, ale i całej Europy. Jego zdaniem referendum ma ogromne znaczenie, zwłaszcza w kontekście migracji, nad którą opozycja prowadzi negocjacje z Manfredem Weberem i Niemcami.

Faktem jest, że akceptacja relokacji nielegalnych imigrantów jest jednym z bardzo istotnych tematów referendalnych. Z tego względu Czarnek zaznacza, że wynik referendum wpłynie na kwestię przyjmowania imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki. A to już jest sprawa kluczowa zarówno dla Polski, jak i Europy.

Przemysław Czarnek wyraził też swoje obawy dotyczące polityki migracyjnej UE i jej potencjalnie negatywnych konsekwencji, jakie obecnie można dostrzec w niektórych miastach europejskich. Wydarzenia związane z konfliktem na Bliskim Wschodzie, takie jak niedawny atak Hamasu na Izrael, destabilizują bezpieczeństwo cywilizacji europejskiej.

Minister Czarnek dodał, że pomimo przyjęcia uchodźców ukraińskich Polska nie zostanie zwolniona z przymusowej relokacji imigrantów. Według Czarnka opozycja wmawia Polakom, że Polska nie będzie zmuszona do otwarcia granic migrantom. Jednakże prawda jest taka, że opozycja dogadała się już z Niemcami i jest gotowa do relokacji nielegalnych imigrantów w Polsce.

Dnia 15 października odbędą się wybory parlamentarne oraz referendum, w którym Polacy odpowiedzą na cztery pytania, w tym również na pytanie dotyczące przyjmowania imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

11 komentarzy

Debata. Premier Morawiecki: Tusk ma obiecane stanowisko, jeśli dojdzie do władzy i wpuści migrantów (i.pl)

Mateusz Morawiecki: Wcześniejsze rządy PO to niskie zarobki i umowy śmieciowe (i.pl)