w

Darmowe badania w Focus Mall w Zielonej Górze (zielonagora.naszemiasto.pl)

Coroczna edycja pod patronatem Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego, pod nazwą „Zdrowie pod Kontrolą”, odbędzie się 22 kwietnia w Focus Mall w Zielonej Górze. Mieszkańcy będą mogli bezpłatnie przebadać wiele aspektów swojego zdrowia, jak i uzyskać specjalistyczne konsultacje. Wszystko to będzie miało miejsce w galerii na poziomie 0 już w ten weekend. Jakie nowości czekają na mieszkańców?

Jedną z wielu popularnych akcji prozdrowotnych przeprowadzanych w całej Polsce, jest „Zdrowie pod Kontrolą”. Jest to akcja profilaktyczna, dzięki której w sposób zupełnie bezpłatny można przebadać się dokładnie i skonsultować swoje wyniki ze specjalistami. Wszystko to bez kolejek i długich terminów. Jak co roku, tak i w tym ustawione będą specjalne punkty badania i konsultacji, gdzie zasiądą specjaliści, którzy wspierają akcje. Będzie można przebadać tarczycę, ale i nauczyć się samobadania piersi, czy jąder. Specjaliści przypomną również, jak w profesjonalny sposób udzielić pierwszej pomocy. Poza podstawowym pakietem badań, na tegorocznej akcji pojawią się również niespodziewane nowości.

Dbaj o zdrowie fizyczne i psychiczne

Jedną z nich jest stanowisko służące zdrowiu psychicznemu. Będzie można w nim wypełnić specjalny kwestionariusz, który w sposób przesiewowy dotyczy kwestii depresji. Co więcej, będzie można skorzystać z podobnych badań na HIV, czy HPV, którego możemy być nosicielami zupełnie nieświadomie. Jak się bowiem okazuje, można złapać te wirusy w salonie fryzjerskim, studio tatuażu czy w szpitalu. Jako zupełna nowość, pojawi się na akcji również stanowisko dla dietetyka.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Pociągowa szajka złodziei wreszcie schwytana (gs24.pl)

Lubieżny kierowca taksówki na aplikację stanie przed sądem (kurierlubelski.pl)