w

Ciała trzech noworodków znalezione w Czernikach! Prokuratura zatrzymała 20-letnią kobietę (gs24.pl)

W miejscowości Czerniki (gm. Stara Kiszewa, pow. kościerzyński) prokuratura ujawniła trzy ciała noworodków. Odkrycie miało miejsce 15 września 2023 r. Najpierw znaleziono zwłoki dwóch dzieci, a później odkryto ciało jeszcze jednego dziecka. Do poszukiwań zaangażowano psa tropiącego i skaner 3D.

Jak informuje Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, aktualnie na terenie posesji nadal prowadzone są działania śledcze. W związku ze sprawą zatrzymano dwie osoby. Jedną jest 54-letni mężczyzna, a drugą jego 20-letnia córka, która usłyszała zarzut zabójstwa. Oboje podejrzewani są o związek z tym tragicznym wydarzeniem.

Prokuratura rozważa teraz przesłuchanie świadków oraz sąsiadów, którzy mogą mieć wiedzę na temat sytuacji rodzinnej zatrzymanych. Ponadto, przesłuchany zostanie również 54-letni ojciec kobiety. W celu zebrania wszelkich niezbędnych dowodów na miejscu zdarzenia pracują policjanci, przewodnik z psem tropiącym, a także specjaliści z laboratorium kryminalistycznego. Z powodu charakteru tej zbrodni do sprawy przydzielono także policyjnego psychologa.

Mieszkańcy są zszokowani odkryciem. Mówią, że pomimo wcześniejszych sygnałów o możliwych problemach w rodzinie, nikt nie przewidywał takiej skali tragedii.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Mentzen odpowiada Petru na zaproszenie do debaty: „Nie chcę ubić z tobą nawet muchy w kiblu” (www.salon24.pl)

Wyjątkowy mural na Areszcie Śledczym: 700-lecie Zielonej Góry i 800-lecie nadania praw miejskich (gazetalubuska.pl)