w

Charytatywny kiermasz razem z akcją "ZdrowiejeMy" (zielonagora.naszemiasto.pl)

Akcja „ZdrowiejeMy” ma na celu nie tylko pokazać zdrowe wzorce żywieniowe i ruchowe, ale również ma rozpowszechniać szeroko rozumianą profilaktykę zdrowia dla każdego. Zaproszeni specjaliści nie tylko podzielą się swoją wiedzą, ale również przeprowadzą konkursy i animacje dla najmłodszych. W tym wszystkim znajdzie się również miejsce na charytatywną zbiórkę. 

Zbiórka ma polegać na sprzedawaniu słodkich wypieków. Wszystkie zebrane pieniądze zasilą zrzutkę dla Bernadetty Koniecznej. Kobieta jest nie tylko kochającą matką dwójki dzieci i żoną, ale również uwielbianą przedszkolanką. Obecnie zmaga się ona z ciężkim przypadkiem raka piersi, przez co wymaga trudnego i skomplikowanego leczenia. Brak refundacji popchnął znajomych do zrobienia kiermaszu. Całe zdarzenie ma mieć miejsce w Ogrodzie Botanicznym w Zielonej Górze, 30 kwietnia. Sama zbiórka będzie trwała dwie godziny, od 12 do 14.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Psim kupom na chodnikach mówimy nie! (gs24.pl)

Kolejne łózka na oddziały dziecięce przekazane przez fundację Ronalda McDonalda (kurierlubelski.pl)